Fury nuk e respekton Usyk, nuk e shikon në sy
Sport / Dueli i botës

Fury nuk e respekton Usyk, nuk e shikon në sy

Tyson Fury nuk e ka respektuar kundërshtarin e tij, ukrainasin Oleksandr Usyk në konferencën për media, dy ditë para duelit të tyre të peshave të rënda, shkruan Reporteri.net. Të shtunën, britaniku dhe ukrainasi do të përballen për titullin e botës. Mirëpo para përballjes vëmendje të madhe ka marrë veprimi i britanikut që theu traditat duke