Tifozët e PSG-së koreografi gjigante për largimin e Mbappe, klubi e përcjell pa ceremoni
Sport / Foto

Tifozët e PSG-së koreografi gjigante për largimin e Mbappe, klubi e përcjell pa ceremoni

Kilian Mbape ka vendosur që të largohet nga PSG në fund të këtij sezoni dhe këtë e bëri publike edhe pak ditë më parë. Një largim që ka hidhëruar tifozët e PSG-së, të cilët shihnin te ai shansin që mund të kishin për të fituar Ligën e Kampioneve. Sigurisht, në klubin francez nuk e kanë