Daku i bindur se me gola mund të marrë ftesën nga Kombëtarja
Sport / Kombëtarja

Daku i bindur se me gola mund të marrë ftesën nga Kombëtarja

Sulmuesi Mirlind Daku pas fitores së ekipit të tij rus Rubin Kazan ndaj Akhmat me rezultat 2 me 1, është shprehur i bindur se vetëm golat mund ta ndihmojnë që të marrë ftesën nga kombëtarja kuqezi. Ai në këtë fitore realizoi një gol dhe asistoi. Ai është pyetur nëse ishte i zhgënjyer që nuk u