Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj sot kërkon titullin WBA, bokson kundër Damir Beljo
Sport / Në ora 16:00

Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj sot kërkon titullin WBA, bokson kundër Damir Beljo

Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj, sot do të përballet me boksierin nga Bosnja dhe Hercegovina, Damir Beljo, në Munich të Gjermanisë, shkruan Reporteri.net. Meçi do të zhvillohet në palestrën e njohur ‘BMW Park’. Ata do të ndeshen për titullin “WBA Continental Europe Cruiserweight”. Postimi i boksierit: Të dashur miq dhe sportdashës! Ditën e nesërme do të