Haxhi Krasniqi sonte përballet me bokserin portugez Silva
Sport / Nis nga ora 23:00

Haxhi Krasniqi sonte përballet me bokserin portugez Silva

Robin Haxhi Krasnqi do të rikthehet sonte në ring, ku do të boksojë kundër portugezit, Jorge Silva. Meçi zhvillohet në “Neue Sporthalle”, në Augsburg të Gjermanisë, dhe pritet të nis nga ora 23:00. Përballja mes tyre është e planifikuar për 10 raunde. Krasniqi do të ngjitet në ring pas fitores ndaj Nadjib Mohammedi, meç ky