Peja me mision të vështirë për mbrojtjen e titullit
Sport / Play-off

Peja me mision të vështirë për mbrojtjen e titullit

Klubi i Pejës do ta nisë misionin e vështirë për mbrojtjen e titullit në basketboll. Të dielën do të fillojë “Play-off” i Superligës. Trepça si e para me 25 fitore e tri humbje dhe Peja e dyta me 19 fitore e nëntë humbje janë kualifikuar direkt në gjysmëfinale. Mitrovicasit kanë fituar Kupën, Superkupën dhe Ligën