TikTak.al

Uncategorized

Top News/ Berisha sjell ‘metamorfozën’ e Dumanit:Me mua dënoi për korrupsion 3-fish më shumë persona
Uncategorized

Top News/ Berisha sjell ‘metamorfozën’ e Dumanit:Me mua dënoi për korrupsion 3-fish më shumë persona

Top News/ Berisha sjell ‘metamorfozën’ e Dumanit:Me mua dënoi për korrupsion 3-fish më shumë persona Sali Berisha krahasoi dy periudha të ndryshme kohore të luftës antikorrupsion. Ai solli shifra të kësaj lufte në vitet 2008-2009, kur drejtonte vetë Qeverinë dhe Altin Dumani drejtonte njësinë antikorrupsion të ngritur në atë kohë dhe periudhën 2022-2023, kur ai

Top News/ Evropa të armatoset deri në dhëmbë / Polonia-‘fjetëm gjumë pas Luftës II Botërore’
Uncategorized

Top News/ Evropa të armatoset deri në dhëmbë / Polonia-‘fjetëm gjumë pas Luftës II Botërore’

Top News/ Evropa të armatoset deri në dhëmbë / Polonia-‘fjetëm gjumë pas Luftës II Botërore’ Një riarmatim afatgjatë i Evropës, në të cilin Britania e Madhe mund të luajë rolin më të madh të mundshëm, është i nevojshëm, për të mposhtur ambiciet perandorake ruse, ka thënë ministri i jashtëm i Polonisë. Radosłaë Sikorski gjithashtu bëri

Young Zerka – Page 4 – Top Awards
Uncategorized

Young Zerka – Page 4 – Top Awards

Hyn për herë të parë “Nona” e Ledri Vulës dhe Young Zerkës Qershorin e këtij viti, Ledri Vula dhe Young Zerka bashkuan fuqitë, duke sjellë bashkëpunimin e tyre të parë muzikor, të titulluar “Nona”. Edhe pse me ritme verore, kjo këngë është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top List” këtë javë. Pavarësisht se vera ka

A do e kapë Yll Limani dhe 2po2 “Top 3” javën e ardhshme – Top Awards
Uncategorized

A do e kapë Yll Limani dhe 2po2 “Top 3” javën e ardhshme – Top Awards

Bashkëpunimi i Yll Limanit dhe 2po2, “Dritat”, vazhdon ende të ketë një interes të madh tek publiku shqiptar. Prej 14 javësh këtë projekt muzikor e kemi patur në disa pozicione të rëndësishme dhe po ashtu vazhdon të jetë këtë javë. E frymëzuar nga artistët botëror që kultivojnë zhanrin “RnB”, “Dritat”, për këtë javë mbajnë vendin

Top News/ Asociacioni, Kosova kusht BE/ Gërvalla: Zbatojmë draftin nëse Serbia përmbush detyrimet
Uncategorized

Top News/ Asociacioni, Kosova kusht BE/ Gërvalla: Zbatojmë draftin nëse Serbia përmbush detyrimet

Top News/ Asociacioni, Kosova kusht BE/ Gërvalla: Zbatojmë draftin nëse Serbia përmbush detyrimet Ministrja e Jashtme të Kosovës, Donika Gërvalla gjatë një interviste për Zërin e Amerikës ka deklaruar se qeveria e Kosovës nuk do të zbatojë variantin e propozuar nga Bashkimi Europian për themelimin e Asociacionit nëse Serbia nuk zbaton detyrimet që rrjedhin nga

Scroll to Top