TikTak.al

Video Galeri

Raporti i BB për gjelbërimin e Ballkanit Perëndimor, ja qytetet që patën rritje të sipërfaqeve të gjelbra – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Video Galeri

Raporti i BB për gjelbërimin e Ballkanit Perëndimor, ja qytetet që patën rritje të sipërfaqeve të gjelbra – Balkanweb.com – News24

Teksa qytetet e mëdha të rajonit kanë bërë hapa para me shtimin e hapësirave të gjelbra ndërmjet vitit 2015 – 2020, qytetet shqiptare kanë një intensitet të ulët gjelbërimi në raport me ato të rajonit dhe kanë bërë hapa pas në vend që të përparojnë, vë në dukje Banka Botërore, në Raportin e fundit Rajonal

U shemb vetëm në 20 sekonda, detaje nga tragjedia në urën e Baltimorës. Ekuipazhi i anijes i padëmtuar. Kërkime për të mbijetuar – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Video Galeri

U shemb vetëm në 20 sekonda, detaje nga tragjedia në urën e Baltimorës. Ekuipazhi i anijes i padëmtuar. Kërkime për të mbijetuar – Balkanweb.com – News24

Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja tragjike në SHBA, ku një anije mallrash shembi urën e Baltimorës. Ngjarja ndodhi në orën 1.28 të mëngjesit me orën lokale. Nga pamjet që janë bërë virale në rrjet, shihet se ura u shemb në 20 sekonda, ndërsa pjesët e saj përfundojnë në ujë. Teksa dhjetëra makina përfunduan në

Afera e inceneratorëve, PD kallëzon në SPAK Ramën dhe Veliajn. Akuzat ndaj tyre (Dokument) – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Video Galeri

Afera e inceneratorëve, PD kallëzon në SPAK Ramën dhe Veliajn. Akuzat ndaj tyre (Dokument) – Balkanweb.com – News24

TIRANË – Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj ka kallëzuar në SPAK kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Alibeaj akuzon Ramën dhe Veliajn për 7 vepra penale. Alibeaj kallëzon Ramën dhe Veliajn për veprat penale “korrupsioni aktivë i funksionarëve të lartë shtetërorë”, “Shpërdorimi i detyrë”, “Shkelja e barazisë

VIDEO/ “Çlirohet” Muriqi, rikthehet te goli në La Liga, i dhuron fitoren Mallorcas – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Video Galeri

VIDEO/ “Çlirohet” Muriqi, rikthehet te goli në La Liga, i dhuron fitoren Mallorcas – Balkanweb.com – News24

Vedat Muriqi është rikthyer te goli në kampionatin spanjoll. Sulmuesi nga Kosova realizoi me Mallorcan në minutën e 90-të, duke i dhënë 3 pikë skuadrës në sfidën ndaj Vallecanos (2-1). Muriqi ka kaluar një periudhë të vështirë, ku për shkak dëmtimi, mbeti jashtë fushave për javë të tëra. 29-vjeçari po luan sezonin e tij të

VIDEO/ Dinamo përmbys Partizanin, të kuqtë shtyjnë takimin me fitoren, Vllaznia kalon Teutën – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Video Galeri

VIDEO/ Dinamo përmbys Partizanin, të kuqtë shtyjnë takimin me fitoren, Vllaznia kalon Teutën – Balkanweb.com – News24

Dinamo mposhti 2-1 Partizanin në sfidën e vlefshme për javën e 23-të të kampionatit shqiptar. Ndeshja në “Niko Dovana” u zhbllokua pas 10 minutash lojë. Mba kaloi në epërsi të kuqtë, me tifozerinë që filluan festën, me të drejtë. Pjesa e parë përfundoi 0-1, ndërsa mjaft të luftuara ishin edhe 45 minutat e dyta. Kaçorri

Scroll to Top