Kryesore Sport Këtë gol të Robinhos të shënuar sot, do ta shikoni shumë herë-VIDEO

Këtë gol të Robinhos të shënuar sot, do ta shikoni shumë herë-VIDEO

0
SHPËRNDAJE

Ylli brazilian Robinho e ka shënuar një super-gol për ekipin e Sivassporit në Turqi, transmeton arbresh.info.

Ai realizoi ndaj Kayserispor me një goditje të fortë nga distanca (goditje e lirë).

Ish-mesfushori i Milan, Santos, Manchester City, Real Madrid dhe Guangzhoi, në këtë edicion ka regjistruar dy paraqitje në Superligën e Turqisë. 

Komentoni Postimin:

Komentoni...