Kryesore Lajme Shqipëria Mesazhet erotike, reagon profesori shkodran: O hollandez po të bëhet partia bordello-FOTO

Mesazhet erotike, reagon profesori shkodran: O hollandez po të bëhet partia bordello-FOTO

0
SHPËRNDAJE

Pas skandalit të publikuar mes deputetit Ervin Salianji i cili u kap duke folur me një fjalor aspak të përshtatshëm gjatë seancës parlamentare me një person të shënuar GD në telefonin e tij një prej reagimeve më interesante është i profesor Ilir Kadukut, njëkohësh një prej demokratëve aktiv që ishte afër kreut të PD Lulzim Basha. Personi GD në celularin e Salianjit dyshohet se është deputetja tjetër e PD Grida Duma. Duke parë këtë skandal që ka marrë dhenë profesor Kaduku ka dhënë një këshillë për Bashën duke i thënë se merr masa se po të kthehet partiçka në një bordello të madhe. Ja statusi i plotë i profesor Kadukut për Bashën:

Miku im i shtrenjte, Hollandezi yne i madh dhe i lavdishem! Kam kohe qe te keshilloj qe te ndryshosh rruge dhe te behesh djale i mbare! Per here te fundit po te them : merr masa se po te kthehet particka ne nje bordello te madhe! Mos harro se nuk eshte prona Juaj private, por investimi me i madh i jetes te qindra e mijera shqiptareve kudo qe ndodhen!

Komentoni Postimin:

Komentoni...