TikTak.al

top-channel.tv

Top News/ Berisha sjell ‘metamorfozën’ e Dumanit:Me mua dënoi për korrupsion 3-fish më shumë persona
Uncategorized

Top News/ Berisha sjell ‘metamorfozën’ e Dumanit:Me mua dënoi për korrupsion 3-fish më shumë persona

Top News/ Berisha sjell ‘metamorfozën’ e Dumanit:Me mua dënoi për korrupsion 3-fish më shumë persona Sali Berisha krahasoi dy periudha të ndryshme kohore të luftës antikorrupsion. Ai solli shifra të kësaj lufte në vitet 2008-2009, kur drejtonte vetë Qeverinë dhe Altin Dumani drejtonte njësinë antikorrupsion të ngritur në atë kohë dhe periudhën 2022-2023, kur ai

FOTOT/ Vritet në rrethana misterioze bashkëshorti i eurodeputetes, u gjet pa jetë në makinën e tij në Palermo
Bota, Kryesore, Të Fundit

FOTOT/ Vritet në rrethana misterioze bashkëshorti i eurodeputetes, u gjet pa jetë në makinën e tij në Palermo

Bashkëshorti i eurodeputetes kristian-demokrate Francesca Donato, u vra këtë të shtunë në rrethana misterioze në Palermo. Viktima u gjet i vdekur në makinën e tij në zonën e Via Ugo La Malfa me një shirit plastik në qafë, bëjnë me dije mediat italiane. “Ata vranë bashkëshortin, Angelon”. Kështu është shprehur eurodeputetja Francesca Donato, duke folur

Ekskluzive/ Zbulohen katër lojtarët e parë të Sylvinho për Euro 2024, Broja bën ‘misteriozin’: Kam ardhur për pushime
Kryesore, Sport, Të Fundit

Ekskluzive/ Zbulohen katër lojtarët e parë të Sylvinho për Euro 2024, Broja bën ‘misteriozin’: Kam ardhur për pushime

Armando Broja pas më shumë se një viti flet për Top Channel. Dy ditë nga zbardhja e listës prej 26 lojtarësh që trajneri i kombëtares Sylvinho do publikojë për grumbullimin në prag të Europianit, disa nga lojtarët e kombëtares shqiptare kanë zbarkuar, Asani, Gjasula, Mihaj dhe Armando Broja, duke zbuluar dalëngadalë emrat e atyre që

Berisha nën akuzë sulmon ashpër Dumanin: Kreu i SPAK katër herë më pak çështje të dërguara në gjykatë se periudhën 2008-2009
-Politikë, Kryesore, Të Fundit

Berisha nën akuzë sulmon ashpër Dumanin: Kreu i SPAK katër herë më pak çështje të dërguara në gjykatë se periudhën 2008-2009

Ish-kryeministri Sali Berisha në një deklaratë publike tha se Shqipëria është e zhytur në një korrupsion të lemeritshëm, ndërsa ka bërë një krahasim mes luftës së korrupsionit në dy periudha të ndryshme kohore. Ndërsa ndodhet në arrest shtëpie prej muajsh, nën akuzën e korrupsionit pasiv, Berisha ka sulmuar kreun e SPAK, Altin Dumani. Ai u

“Me sy të lidhur, të veshur me pelena dhe të ushqyer me kashtë”, masat ekstreme nga kampi i të burgosurve në Izrael, hakmarrje ndaj sulmit të Hamasit
Bota, Kryesore, Të Fundit

“Me sy të lidhur, të veshur me pelena dhe të ushqyer me kashtë”, masat ekstreme nga kampi i të burgosurve në Izrael, hakmarrje ndaj sulmit të Hamasit

Në një bazë ushtarake që është kthyer në qendër paraburgimi në shkretëtirën Negev të Izraelit, një izraelit që punonte në objekt shkrepi dy fotografi të një skene që e bëri të mos u besonte syve. Radhë burrash me tuta gri shihen të ulur në dyshekë të hollë si letër, të rrethuar me tela me gjemba. Të

Top News/ Evropa të armatoset deri në dhëmbë / Polonia-‘fjetëm gjumë pas Luftës II Botërore’
Uncategorized

Top News/ Evropa të armatoset deri në dhëmbë / Polonia-‘fjetëm gjumë pas Luftës II Botërore’

Top News/ Evropa të armatoset deri në dhëmbë / Polonia-‘fjetëm gjumë pas Luftës II Botërore’ Një riarmatim afatgjatë i Evropës, në të cilin Britania e Madhe mund të luajë rolin më të madh të mundshëm, është i nevojshëm, për të mposhtur ambiciet perandorake ruse, ka thënë ministri i jashtëm i Polonisë. Radosłaë Sikorski gjithashtu bëri

Sulmet ukrainase shkatërrojnë sistemin kyç të radarit në Krime, ofronte mbrojtje ajrore në Ballkan, në lindje të Mesdheut dhe në Gjirin Persik
Bota, Kryesore, Të Fundit

Sulmet ukrainase shkatërrojnë sistemin kyç të radarit në Krime, ofronte mbrojtje ajrore në Ballkan, në lindje të Mesdheut dhe në Gjirin Persik

Imazhet satelitore që janë realizuar pas sulmit ukrainas me dron në rajonin jugor të Rusisë, Krasnodar më 23 maj, shfaqin dëme të mëdha në një instilacion kyç të radarit i cili ofron mbrojtje ajrore në rajonin ukrainas të pushtuar të Krimesë. Ky radar po ashtu ofron mbrojtje ajrore në Ballkan, në lindje të Mesdheut dhe

I dënuar për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike, kapet në Morinë 41-vjeçari i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Serbia
Aktualitet, Kryesore, Të Fundit

I dënuar për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike, kapet në Morinë 41-vjeçari i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Serbia

Policia Kufitare e Morinës ndaloi një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar, nga Serbia, i dënuar për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Shërbimet e Policisë Kufitare krahas zbatimit të marrëveshjes për qarkullimin e lirë ndërmjet Shqipërisë dhe Kosovës, kanë rritur vigjilencën për goditjen e paligjshmërive në kufi, si dhe për ndalimin e shtetasve që

Fenomeni “hikikomori’, si të rinjtë po shkëputen nga shoqëria, studiuesit: Shkak dyshohet COVID, interneti dhe rënia e ndërveprimit
-Sociale, Kryesore, Të Fundit

Fenomeni “hikikomori’, si të rinjtë po shkëputen nga shoqëria, studiuesit: Shkak dyshohet COVID, interneti dhe rënia e ndërveprimit

Charlie ishte 15 vjeç kur jeta e tij u tkurr në mënyrë të pashpjegueshme për t’u përshtatur brenda kornizës së krevatit të tij në apartamentin e vogël të familjes së tij në Hong Kong. “U ndjeva shumë i dëshpëruar, i hutuar, sikur nuk e dija se çfarë doja”, tha Charlie, i cili tani është 19

Scroll to Top