TikTak.al

Prej rreth 2 orësh, qëndron ende në rrugë trajleri që u rrëzua në Qafë- Thanë – Balkanweb.com – News24
-Kronikë, Fillimi

Prej rreth 2 orësh, qëndron ende në rrugë trajleri që u rrëzua në Qafë- Thanë – Balkanweb.com – News24

Një trajler i ngarkuar u rrëzua pasditen e 19 qershorit në aksin Qafë-Thanë. Sipas informacioneve, prej rreth 2 orësh ai vijon të qëndroj ende në vendin ku u rrëzua, teksa ka bllokuar njërën anë të korsisë. Teksa në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe një mjet i zjarrfikëses pritet ende vinçi i specializuar i

Shpërthim i fuqishëm/ Ja momenti kur rebelët Houthi sulmojnë anijen greke në Detin e Kuq – Balkanweb.com – News24
Bota, Fillimi

Shpërthim i fuqishëm/ Ja momenti kur rebelët Houthi sulmojnë anijen greke në Detin e Kuq – Balkanweb.com – News24

Pamjet që shihni tregojnë momentin kur rebelë Houthi sulmojnë me lëndë shpërthyese anijen greke Tutor në Detin e Kuq. Një detar nga Filipinet thuhet se është vrarë nga një shpërthim i shkaktuar nga një dron i ngarkuar me eksploziv. Ekuipazhi u detyrua të braktisë anijen, e cila u mbyt. Pamjet, të marra nga një distancë

Shefi i policisë u plagos me shufra hekuri! Çfarë deklaronte Ramiz Alia – Balkanweb.com – News24
Dossier, Fillimi

Shefi i policisë u plagos me shufra hekuri! Çfarë deklaronte Ramiz Alia – Balkanweb.com – News24

Fillimi i protestave në qendrat e cilësuara si antikomuniste, Shkodër e Kavajë dhe përpjekjet për bllokimin e tyre. Deklarata e Alisë: “Shteti, në prag të krizës” Agjencia zyrtare e lajmeve (ATSH) raportoi se turma protestuesish sulmuan sot ndërtesat publike, në qytetin verior të Shkodrës, ku mbetën të plagosur disa policë. Po ashtu raportohet se ka

Përfitoi 27 mijë euro duke vjedhur klientët e kompanisë me dokumente false, dërgohet për gjykim 34-vjeçari në Shkodër – Balkanweb.com – News24
-Kronikë, Fillimi

Përfitoi 27 mijë euro duke vjedhur klientët e kompanisë me dokumente false, dërgohet për gjykim 34-vjeçari në Shkodër – Balkanweb.com – News24

Tiranë Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Financiare,në bashkëpunim me Sektorin për Operacionet Speciale dhe Kërkimin në DVP Tiranë, në drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, pas një pune të mirëfilltë hetimore, ka finalizuar operacionin policor të koduar “Statment”. Gjatë operacionit u ndalua shtetasi R. A.

Do t’u mësohet fëmijëve sa e rëndësishme është të jesh një profesionist e person i mirë – Balkanweb.com – News24
-Politikë, Fillimi

Do t’u mësohet fëmijëve sa e rëndësishme është të jesh një profesionist e person i mirë – Balkanweb.com – News24

Në një takim të përzemërt mes Rafa Nadal dhe kryeministrit shqiptar Edi Rama, u njoftuan planet për hapjen kompleksit Qendra Sportive Rafa Nadal në Shqipëri. Qyteti bregdetar i Durrësit (30 km nga Tirana) do të presë një kompleks multi-sportiv që do të zbatojë metodologjinë e trajnimit të Akademisë Rafa Nadal by Movistar.Kompleksi i ri, qëllimi

Po provon luftën e Rusisë – Balkanweb.com – News24
Bota, Fillimi

Po provon luftën e Rusisë – Balkanweb.com – News24

Pasi u largua nga Koreja e Veriut dhe u përshëndet me Kim Jong Un, Vladimir Putin mbërriti në Vietnam, ndërsa shënon vizitën e tij të pestë në këtë shtet. Kujtojmë se vizita e parë ishte në vitin 2017. Sipas mediave ruse, janë planifikuar takime me sekretarin e përgjithshëm të Partisë Komuniste. Shtetet e Bashkuara kanë

Kroacia përmbys rezultatin, dy gola në pak minuta
E-TJERA

Kroacia përmbys rezultatin, dy gola në pak minuta

VideoPolitiko Politiko | Samiti i NATOS, Paskal Milo tregon çfarë pritet të ndodh | Top News Politiko | Paskal Milo tregon për takimin e parë me kryeministrin Albin Kurti | Top News Politiko | Këshilla e Paskal Milos- Kosova duhet të fillojë të reflektojë | Top News

Scroll to Top